Jak být majitelem firmy během několika hodin

Založit si firmu bývá často zdlouhavý proces, ke kterému potřebujeme mnoho dokumentů, razítek a také času kvůli čekání na úřadech, vyřizování a schvalování. Nebo můžeme vše urychlit a přijít už k hotovému.

Pokud se kohokoliv zeptáte, jaká je jedna z jeho nejméně oblíbených činností, bude to nejspíš běhání po úřadech i dnes v dobách moderních technologií je mnoho věcí nutné vyřizovat přímo na přepážkách úřadů, kde je dlouhá čekací doba a procesy jsou pomalé a dlouho trvají. Vyhnout se jednání s úřady můžeme zakoupením již založené firmy, která splňuje veškeré právní normy a požadavky finančních úřadů v české republice. Sídlo společnosti Praha poskytuje adresu pro zasílání korespondence s úřady i zákazníky či dodavateli.

Společnosti pro okamžité využití byly založeny právě za účelem rychlého fungování pro ty podnikatele, kteří nechtějí svůj čas trávit na úřadech. Nemají tedy žádné obchodní závazky ani historii, protože nikdy nevykonávaly žádnou činnost. Sídlo firmy v Praze je ideální pro jakýkoliv způsob komunikace, zároveň ale můžeme změnit název oblast podnikání a samozřejmě i jednatele či společníka, stejně jako sídlo společnosti, pokud budeme chtít. Výhodou, kdy je sídlo firmy Praha, je samozřejmě známá adresa, pracovat ale můžeme samozřejmě od odkudkoli. To je právě velké plus pro virtuální kancelář, do které nemusíme denně docházet. Šetříme tak náklady na provoz firmy, protože nemusíme platit za kamennou kancelář nájem ani poplatky s ním spojené, i když ji využíváme například jen jedenkrát do týdne a zbytek práce můžeme dělat třeba na home office nebo z jakéhokoli místa v republice.

 Virtuální kancelář nám tak umožní platit jen náklady přímo za chod firmy a komunikaci se zákazníky jako jsou například telefony připojení k internetu nebo reklama.

pr článek